Moje zvířecí mánie xD

4. září 2009 v 16:47 | Fedris |  Moje obrázky
Tož teda, toto už je nesnesitelný! Třetím dnem maluju lidi se zvířecíma ušima a ocasama, uááááá!! Jsem úchyl!!!! xD Mno, možná to bude tím že mě zaujal Ritsuka z LoveLess a mám jeho podobiznu na ploše, takže mě to možná trochu ovlivňuje... (jak trochu?!! šplouchá mi z toho na maják! xD) No ale je jedno xD Tak vám alespoň ukážu své (pa) výtvory xD

Cat´s love xD Mno, tak tohle je taková inšpiracia do wotie xD Akuun a Gira, ale s ušima! OMN! Mě jebne xD Chudák G a A xD Mno, sic trošku nesedí výrazy těch dvou pač ten kdo se dycky červená je Akuun a chladná je Gir, jejíž inteligence je tak na bodě mrazu, že ani nepozná že jí dotyční s rudostí v obličeji miluje xD Ale prostě pohoda xD Obrázek v původní velikosti xD (heh, na papíře A3 XD)

Wolfík, můj druhý (pa) výtvor. Vím, vím.. Má trošku protáhlej ksicht a celkově velká mršina.. ale když mě to tak bavilo! xD Zvlášť ty uši.. Heheh xD Ušmiknout a zabalit Hate do balícího papíru jako dáreček xD (třeba tě nachvíli nechá, M- chan xD)

Fox (ýk xD ) *kdyby tohle náhodou viděla Hate, a že se může stát že až poleze na moje estranky omylem napíše blog, tak to y je schválně xD* Má sic taky totálně (teď ale fakt totálně xD ) protáhlej ksicht, anatomka děs, stejně jak uši a ocas ale nevadí, nevadí... Autor sic nesouhlasí, ale Fedris to sem chce dát! (Hehe... Moje altrego Gir právě zuří xD A druhý altrego Fedris se směje takovým tím smíchem psychouše zralího na bohnice xD *pro upřesnění, něco jako Light Yagami z DN xD *)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hyuuga Luchia>>SB♥♥ Hyuuga Luchia>>SB♥♥ | Web | 5. září 2009 v 8:39 | Reagovat

jů ty jsi prostě borka!! TOHLE bych já nikdy nenakreslila, je to náááádhernýýý!!!! xD xD

2 Itami -- SB ♥ Itami -- SB ♥ | Web | 5. září 2009 v 20:40 | Reagovat

hej ale to je božííííííí
pěkný stínování a ty ouška se ti strašně povedlyyyyy :) KRÁSA!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama