Září 2009

Obrááázkýýýýý!! xD

22. září 2009 v 20:35 | Fedris |  Moje obrázky
Ok, ok.. Tak jsem se stě picla a zase jednou něco naskenla... OMJ... No nic, předvedu své obludárium...


Cesta samoty 5- Začíná to

18. září 2009 v 17:38 | Fedris |  Cesta samoty
Tož teda je tu poslední díl, kterej už mám napsanej.... Další za půl roku xD (podle toho jak mě škola vytěžuje to teda vypadá nejdřív na vánoce, což sic není půl roku ale taky je to dlouhý....)


Nějak se nic neděje....

13. září 2009 v 9:15 | Fedris
Mno nic, no... Začala škola (Zase), Giřinina debilita vzrostla aby poté, co jí usadí její milovaní spolužáci, zase klesla na bod mrazu (Zase), Gira z toho byla deprimovaná a neměla na nic sílu (jop.. s debilitou, energií, můzou a stě chutí cokoliv dělat, jsem naprosto v háji! Zase... ). Stě jako dycky, normálka.. Chjo, já fakt tvrdím, že jednou z mejch spolužáků spáchám sebevraždu... Plánuju se asi prošpikovat katanou.. ale to moc zase bolí... Takže jednoduchý! Skočím z toho okna co mám nad postelí na půdě! Ha a je to! A nezkoušejte mě zastavit, Itami-chan a Luca-chan. Bude vám to k prdu. Řvaní nepomůže, vyhrožování, že oholíte pak Sasoriho dohola taky nepomůže... Mě už je všecko jedno. Nemám na nic sílu, jsem v koncích. navíc jsem zjistila že jak jsem přestala psát povídky atd, tak vůbec nemám pořádný nápady a už nedokážu psát nic jinýho než krátký slohovky (max tak tři a půl A4) takže banzaaaai! Já letíííííím!!!
Jo a jinak k blogu, ještě než poletím, nějak se moc nedělo, nějak se dít nebude. Vzhledem k tomu, že pokud to přežiju, asi si poležím pár týdnů v nemocnici a na internt se nedostanu, tak to značí co lidičky? Stvávku.... A pokud to nepřežiju tak taky značí co? Stávku.... Chtěla jsem začít překládat jednu mangu ale stě když musíte skákat z okna, tak to jde celkem blbě. Mno nic. Tož zdarec a....


Cesta samoty 4- Nový člen

4. září 2009 v 16:54 | Fedris |  Cesta samoty
Tak a je to tu.. předposlední díl, co mám napsanej xD Pak už to přidávání tak rychle nepude (pokud to někdo čte tak ať se připraví na půlroční stávky xD)

Moje zvířecí mánie xD

4. září 2009 v 16:47 | Fedris |  Moje obrázky
Tož teda, toto už je nesnesitelný! Třetím dnem maluju lidi se zvířecíma ušima a ocasama, uááááá!! Jsem úchyl!!!! xD Mno, možná to bude tím že mě zaujal Ritsuka z LoveLess a mám jeho podobiznu na ploše, takže mě to možná trochu ovlivňuje... (jak trochu?!! šplouchá mi z toho na maják! xD) No ale je jedno xD Tak vám alespoň ukážu své (pa) výtvory xD